sprzęt audio dla domu i auta
nowe zdjęcie
nowe zdjęcie
nowe zdjęcie
nowe zdjęcie
nowe zdjęcie

zobacz produkty

doradztwo przy wyborze sprzętu

montaż sprzętu na zamówienie

formularz kontaktowy

O firmie


Skoro trafiłeś na Car Audio w Łodzi, śmiało możemy stwierdzić, że połowę drogi do wspaniałego brzmienia w Swoim samochodzie masz już za sobą.

Naszym najlepiej sprzedającym się produktem jest ponad 20-letnie doświadczenie, zaangażowanie, miłość do muzyki oraz indywidualne traktowanie każdego klienta.

NIE PRACUJEMY SZYBKO I TANIO, CZYLI BYLE JAK. PRACUJEMY DOKŁADNIE I PORZĄDNIE - WIERZCIE TAK JEST REALNIE NAJTANIEJ !!!

Staramy się by nasza oferta trafiała w gusta każdej grupy odbiorców. Asortyment produktów CAR AUDIO, dostępnych w naszym sklepie, zadowoli zarówno audiofila jak i zwolennika trzęsienia ziemi.

Przy okazji warto obalić mit, że w aucie nie da się osiągnąć wysokiej jakości dźwięku. Zapewniam, że po naszych zabiegach można słuchać i delektować się każdą, również  symfoniczną, muzyką.

CORAZ WIĘCEJ CZASU SPĘDZAMY W AUCIE, sprawmy więc żeby było miło i bezpiecznie zwłaszcza na długich trasach i w korkach. Muzyka to jedyna rozrywka na jaką możemy sobie wówczas pozwolić.

W naszym sklepie znajduje się pełna oferta produktów, uzupełniona o dodatkowe fotografie i opisy. Oczywiście będą informacje o nowościach i promocjach. Warto obserwować co się u nas dzieje na bieżąco.

Oprócz sprzętu muzycznego posiadamy nawigacje GPS, CB radia i anteny oraz zestawy głośnomówiące, poprawiające bezpieczeństwo i dające wymierne oszczędności – MANDATY SĄ CORAZ WYŻSZE !!!

Pomalutku rozszerzamy ofertę o produkty HOME AUDIO. Kochamy muzykę.

DZIĘKUJEMY. Wierzymy, że potraficie docenić naszą dbałość o klienta, a proponowane rozwiązania CAR AUDIO I HOME AUDIO W ŁODZI trafią w Wasze gusta.

Copyright © 2012 alka.pl
strony internetowe łódź